Ehitusfirma Filkester OÜ on 1997. a. asutatud erakapitalil põhinev ettevõte.

Kuni 1999 a. oli meie peamisteks tegevusvaldkondadeks katuse ja fassaaditööd. 2000 aastal lisandusid meie poolt pakutavate teenuste  loetellu üldehitustööd ja alates 2003 aastast teeme ka ehtustöid peatöövõtjana.Oleme ehitanud nii büroo- ja teenindushooneid, ühiskondlikke hooneid kui ka majutushooneid ja korterelamuid.

Põhitähelepanu oma töös oleme asetanud kliendi rahulolule – seega kõrgele kvaliteedile, mis oleks vastavuses töö hinnale, kvaliteedile ning  kiirusele.

Firma erialast tegevust koordineerivad inimesed, kellel on lisaks teoreetilistele teadmistele ka suur praktiline kogemus, mis muudab ka töö käigus tekkivate probleemide lahendamise eriti kiireks ja optimaalseks.Samuti oleme praktikas parima lahenduse leidnud nende ideede teostamisel, mis kliendil veel paberilegi panemata.

Soovime olla usaldusväärseks ja paindlikuks partneriks nii tellijatele kui alltöövõtjatele. Konkurentsieeliseks võrreldes projektijuhtimisfirmadega peame oma tööjõu olemasolu ja selle pidevat arendamist.

Tulles tagasi kvaliteedi juurde, ei saa välja toomata jätta meie poolt kasutatavate materjalide igati kaasaegseid kvaliteedinäitajaid. Niisiis annab OÜ Filkester kõikidele ehitustöödele 2 aastase garantii.