Filkester OÜ omab pikaajalisi kogemusi elamuehituses. Meie profesionaalsed ehitajad on püstitanud maju juba aastaid – olgu tegemist siis eramajade, kortermajade või paarismajadega.  Oma teadmised ja oskused rakendame maksimaalselt, et pakkuda tellijale just seda, mida neil vaja on.

Meie poolt saavad tehtud kõik tööd, alustades betooni- ja müüritöödest, lõpetades elektritööde ja siseviimistlusega.

Kortermajad  – Filkester OÜ on korterelamute ehitamisega tegelenud juba aastast 2003. Kortermajade ehituses tegutseb Filkester OÜ peatöövõtjana kui ka alltöövõtjana. Konkurentsieeliseks võrreldes projektijuhtimisfirmadega peame oma tööjõu olemasolu ja selle pidevat arendamist. Oma tööjõu poolt saavad tehtud järgmised tööd: betoonitööd, müüritööd, montaazitööd, fassaaditööd, katusetööd, elektritööd, sisetööd jne.

Ridamajad – Filkester OÜ professionaalsed ehitajad on aastaid püstitanud maju. Olgu tegemist siis kas era- , korter-, paaris- või ridaelamutega.

Eramud, Paarismajad –  Filkester OÜ tegeleb nii eramajade karbi ehitusega kui ka “võtmed kätte” lahendustega. Aitame Tellijat eramu ehituseks vajalike projektide koostamisel. Seetõttu oleme kindlad, et suudame pakkuda parimaid lahendusi ja ehituskvaliteeti mõistliku hinnaga.